Медичне страхування в Україні


Медичне страхування в Україні


Зовсім недавно добровільна мед страховка була чимось екзотичним, примхою багатих. Сьогодні все більше громадян звертаються в страхові компанії за медичним страховим полісом ДМС. Існує і групове мед страхування, воно зазвичай застосовується для груп працівників і покриває в основному ризики для здоров"я, пов’язані з професійною діяльністю. Такі поліси дешевше індивідуальних, оскільки діє система знижок для корпоративних клієнтів.

Що таке медична страховка ДМС

Добровільне медичне страхування (ДМС) - це форма особистого або самостійного страхування. Воно дозволяє користуватися медичними послугами в:

  • спеціалізованих лікувально-профілактичних закладах;

  • приватних клініках;

  • державних і напівдержавних клініках, що надають послуги на платній основі (залежно від пакета обраних послуг).

Об’єктом у цьому випадку страхування є не здоров’я пацієнта, а витрати на його лікування. Тому ДМС робить можливим часткове або повне відшкодування витрат за надання медичної допомоги.

Навіщо потрібне медичне страхування для виїзду за кордон

Тепер міжнародний туризм і поїздки по справах за кордон не така вже й рідкість, і тисячі наших співвітчизників щомісяця виїжджають в тури на відпочинок в різні точки по всьому світу. Але багато туристів безтурботно думають, що в поїздці по далеких країнах їм нічого не загрожує, і вони не можуть потрапити в неприємне становище. Але ж турпоїздка – це дуже витратна подія, і тому ризик існує завжди. Допомогти уникнути його покликане турстрахування.

Чи завжди ви вчите мову тієї держави, в яку збираєтеся? А, не знаючи мову, можна потрапити не тільки в комічну, але і в сумну ситуацію. І в незнайомій країні єдиний, хто здатний Вам допомогти - ваш страховик. А в порівнянні з вартістю путівки ціна страховки – суща дрібниця. Але зелена карта страхування має значну вагу і готова прийти на допомогу туристу в будь-якій ситуації.


Дата: 2019-09-29