Завершення будівництва першої черги однієї з найбільших фотоелектричних ферм у Польщі


Завершення будівництва першої черги однієї з найбільших фотоелектричних ферм у Польщі


PGE завершила будівництво першої черги однієї з найбільших фотоелектричних ферм у Польщі - PV Jeziorko - в Підкарпатському воєводстві. Потужність установки понад 50 МВт.

Фотоелектрична ферма була побудована в гміні Грембів, приблизно в 10 км від Тарнобжега. Ферма складається з майже 100 тис сучасні монокристалічні сонячні панелі потужністю понад 500 Вт кожна.

– Вона забезпечить електроенергією майже 24 тисячі домогосподарств. Наступного року ми збільшимо потужність до 100 МВт, і в підсумку вона досягне потужності майже 220 МВт і забезпечуватиме екологічною енергією приблизно 125 000 домогосподарств, – каже Войцех Домбровський, президент Polska Grupa Energetyczna.

Панелі на фермі Jeziorko PV є двосторонніми. Це означає, що вони можуть поглинати світло з обох боків. Використання даного типу модулів дозволить збільшити виробництво на кілька відсотків.

У найближчі роки PGE продовжить будівництво нових фотоелектричних ферм по всій Польщі. Компанія залучила близько 3000 га землі для інвестицій, які можуть бути використані для будівництва сонячних електростанцій потужністю понад 2 ГВт.

До 2030 року PGE матиме 3 ГВт сонячних установок.

PGE Energia Odnawialna, компанія, що входить до PGE Capital Group, наразі є найбільшим виробником зеленої енергії в Польщі. Має 21 вітрову електростанцію, 29 гідроелектростанцій, 4 гідроакумулюючі електростанції та 30 фотоелектричних електростанцій.

Загальна встановлена потужність усіх об’єктів становить приблизно 2530 МВт.
Дата: 2023-10-07